Zvýrazněte své řasy i obočí

25. září 2009 v 17:55 | Zuzka |  Kosmetika
Máte novou barvu vlasů a nejste s ní zcela spokojená? Možná je vše vinou obočí. Zkuste ho přizpůsobit vašim vlasům, uvidíte, jaká to bude obrovská změna. Přečtěte si, jak na to!

Do barvení se můžete pustit sama doma. Celý set stojí asi 300 Kč a najdete v něm vše potřebné. Na jedno použití je třeba proužek barvy zhruba o délce dvou centimetrů. A šest kapek 6% oxidantu pro aktivování barvy.

Před začátkem procedury řasy i obočí důkladně očistěte, na oční okolí naneste kosmetickou vazelínu bez parfemace a pod řasy vložte vatové tamponky. Promícháním barvy a oxidačního přípravku vznikne kosmetický krém. Je třeba s aplikací neotálet a okamžitě nanést na obočí a řasy.

Barvu nanášejte pečlivě tyčinkou a nechte působit dle návodu a požadovaného odstínu. Maximálně však 15 minut. Na závěr setřete kouskem vaty přebytečnou barvu z obočí a řas. Proveďte důkladné očištění očního okolí. Postačí vám čistá voda. Používejte ochranné rukavice a zamezte kontaktu barvy s očima. Přípravky také mohou způsobovat alergii.

Pokud se rozhodnete svěřit do rukou odborníků, připravte si zhruba 50 Kč na barvení řas a 100 Kč na obočí. Některé kosmetické salony zahrnují toto ošetření do celého programu čištění pleti za zvýhodněnou cenu.

Postup se neliší, výsledek je viditelný ihned a nemusíte mít strach z výrazné barvy. Zkušená kosmetička dobře odhadne individuální dobu působení barvy u každé klientky. Nabarvené obočí i řasy mají spoustu výhod. Nemusíte ráno vstávat dřív, ve vánici i v dešti budete v pohodě a ještě ušetříte za řasenku.

Co se týče odbarvování, není až tak obvyklé. Je třeba obočí doodbarvovat, protože časem odrůstá. Při volbě požadované barvy vycházejte ze své původní a nepřekračujte ji o více než dva odstíny. Stejně tak vlasy. Snažte se udržet barvu vlasů a obočí v rovnováze. Blondýnky s černým obočím vypadají tvrdě a je pro ně vhodnější hnědá barva na řasy.

Zdroj fotografií: Beautynewsletter.com, Colourbasis.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 my dvě..stylový:P my dvě..stylový:P | 3. října 2009 v 13:17 | Reagovat

hej Zuzano,
ty se asi hodně řídíš těma radama co ?:D
úúúplně na to ty tvoje řasy vypadají...a co teprve ty vlasy!!!:D:D
****závist***
tvoje lentilky pod kobercem by chtěla mít snad každá:D
a ty ladný nožky:D

2 Zuzka Zuzka | 3. října 2009 v 17:28 | Reagovat

To jestli se těma radama řídím já Vám může bejt úplně jedno. Moje vlasy jsou pěkný a alespoň umím použít hřben. A jestli mám malá prsa ,tak co? Myslíte ,že mi to vadí? Holka nemusí mít erbegy, aby si jí normální kluk všimnul. To byste měly vědět. Jo a já bych zase nechtěla bejt malá jako ty Terýs. A určo bych nechtěla mít oči jako Petra. A společná rada pro vás:Klukům se vnucovat nemusíte!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama